www.ozenasansor.com

Arıza ve Bakım Servisi

Arıza; Çalışır halde bulunan mevcut asansörünüzün olası sebeplerden dolayı çalışmaması veya normalin dışında ses, görüntü vb. problemlerin tamamıdır. Bakım; standartlara uygun monte edilmiş asansör tesisinde, ayda 1 (bir) kez olmak üzere, asansörün çalışır vaziyette bulundurulmasının temini için firmanın yetkili bakım personeli tarafından yapılan, temizlik, yağlama, ayar, muayene ve deneylerin tamamıdır. Bakım, Bakım ve Arıza hizmetleri talimatına uygun olarak, aylık Bakım Formunda belirtilen kontrollerin tamamını kapsar.

servis servis

Özen Asansörleri olarak, Mevcut asansörlerinizin periyodik bakım ve arıza giderme hizmetini yerine getirmekteyiz. Bu hizmet, deneyimli, isinde uzman mühendis ve teknikerlerimiz tarafından asansörünüzün tam kapasiteyle ve sorunsuz çalışması amacıyla verilmektedir. Bakım faaliyetleri sözleşme paralelinde planlı ve sistematik olarak Bakım Arıza Sorumlusu tarafından Asansör Bakım Takip listesi ile planlara göre uygulanır.Uzman bakım elemanı, bakım mahallinde özel uyarı ikaz levhaları ile tesisin güvenliğini, bakım ve onarım sırasında kişisel olarak koruyucu donanımını, cihazını, aletlerini talimatlara uygun kullanmaktadır.

arıza-bakım

Firmamız haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz arıza hizmeti vermektedir. Arızalarınıza bize ulaştıktan sonra en geç 2 saat içinde müdahale edilip giderilmektedir. Bakım, arıza veya modernizasyon(yenileme) sırasında değiştirilen parçalar 1 yıl garantilidir. Bakım, arıza veya modernizasyon (yenileme) aşamasında değiştirilen ya da geliştirilen parçalar, asansörünüzün tam kapasite ile çalışması amacıyla yurtiçindeki veya yurtdışındaki en kaliteli markalardan seçilir. Böylece asansörünüz maksimum verimle çalışır.

 

arıze bildirim

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün16
mod_vvisit_counterDün83
mod_vvisit_counterBu Hafta349
mod_vvisit_counterBu Ay1015
mod_vvisit_counterToplam407484
BURADASINIZ  : Anasayfa Asansör Arıza ve Bakım Servisi