www.ozenasansor.com

Modernizasyon(Yenileme)

Neden Modernizasyon İhtiyaç duyulur ? Asansörünüzün değerini korumak veya arttırmak için modernizasyon yapılır.

Asansöründeki mevcut mekanik ekipmanlar zamanla yıpranır ve eskir. Zaman içerisinde yıpranmış ve eskimiş bu teknoloji tehlike arz eder.Bu durumdaki asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.. Basit bir şahıs asansörü ortalama 15 yıl sonra; 350,000 km yol kat etmiştir. (yani dünyanın etrafını 8 kez dolaşmıştır)yaklaşık 5 milyon yolcu taşımıştır.

bakım bakım bakım

Teknolojik Değişimlere Uyum Sağlamak için.

Zaman geçtikçe Asansörünüzü teknolojik ihtiyaçları artar, Buna bağlantılı olarak mevcut sistemdeki aksaklıklar artar ve yenilik ihtiyacı doğar.

Asansör kullanıcılarının güveni ve rahatı için.

Modernizasyon asansörünüze sadece estetik ve yenilik getirmekle kalmaz yeni güvenlik standartlarıyla Olası tehlikelerin önüne geçilerek yeni asansör direktiflerine uyumluluk sağlanır.

Daha iyi bir performans için.

Profesyonel bir modernizasyon sonucunda , asansörünüzün performansın en üst seviyede olmasını, günümüz mevcut teknolojik asansörleri ile aynı seviyede olmasını sağlayabilir.

birlikte çalışalım biz

ÖZEN ASANSOR olarak sizlere binanıza uygun modernizasyon çözümleri sunuyoruz. Bu doğrultuda öncelikle uzman ekibimiz tarafından hazırlanacak tespit raporu ile kullanıcılar bilgilendirilmektedir. Bu sistem yatırım maliyetlerinin kontrolüne yardımcı olmasının yanı sıra ekipmanın dikkat gerektiren kısmına odaklanmak için de yardımcı olmaktadır. Size en uygun MODERNIZASYON paketini öğrenmek için hemen biz ulaşın..

 

arıze bildirim

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün52
mod_vvisit_counterDün60
mod_vvisit_counterBu Hafta214
mod_vvisit_counterBu Ay1362
mod_vvisit_counterToplam400352
BURADASINIZ  : Anasayfa Asansör Modernizasyon(Yenileme)