www.ozenasansor.com

Yük Asansörleri

Esas itibariyle yük taşımak için öngörülmüş olmakla beraber insan nakli içinde kullanılırlar. Kabin büyüklüğü, hızı ve tasıma kapasitesi öngörülen yüke göre boyutlandırılmıştır. Donanım ve konstrüksiyonu basit tutulmuştur. Sürekli büyük yüklerle yüklendiklerinden çalışma emniyeti ve güvenirliliğine büyük özen göstermek gerekir.

yük asnsörleri

Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörlerimiz, 500 Kg.dan 10.000 Kg’a kadar çeşitli kapasitelerdedir. Tahrik düzeni ise makinalı veya hidroliktir.Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikte binalarda hidrolik çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

yük asnsörleri

Yük asansörleri 630 Kg, 1000 Kg, 1600 Kg, 2000 Kg veya 2000 Kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanır.Genel özellikler seçilir.Yine insan asansörlerinde olduğu gibi, yük asansörlerinde de opsiyel özellikler seçilir. Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz tüm asansörlerimiz ağır ortam şartlarında başarıyla çalışır bu çalışma sürecinde ve sonrasında biz Özen Asansörleri olarak üstün servis kalitesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

arıze bildirim

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün12
mod_vvisit_counterDün83
mod_vvisit_counterBu Hafta345
mod_vvisit_counterBu Ay1011
mod_vvisit_counterToplam407479
BURADASINIZ  : Anasayfa Yük Asansörleri